Gerbus Minibus Factory

Türkiye'de 2016 yılında inovasyon hedefleyerek kurulan GERBUS OTOMOTİV, özellikle otomotiv sanayii konusunda gelişmiş olan Bursa şehrini seçmiştir. Piyasa şartları sonucu pazarın karavan sektörüne kaymasını 2021 ocak ayını takiben bu sektörde uyku çatısı uygulamalarına yönelen firmamız Gercamp markası altında yeni bir sektöre girmiştir. 2016 yılından beri araç üst yapı tecrübesinin ışığında kaliteli tedarikçi, kaliteli parça ve konusunda uzman kalifiye takım arkadaşlarının katkısıyla bu sektörde lider olma yününde hızla ilerlemektedir. Güncel Avrupa regülasyonlarına uygun, orjinal araç garantisini bozmayacak şekilde OEM kalitesi ve mantığını benimseyerek tasarım ve imalat yapmak temel hedefimizdir. Orijinal 3D araç dataları üzerinden, son teknoloji 3d tasarım programları ile (Siemens NX11 ve Catia) yapmış olduğumuz tasarımlar, bilgisayar kontrollü tezgahlar vasıtasıyla hayata geçirilerek mümkün olan en az hata ile kalıp ve parçalar imal edilmektedir. 2021 yılı Haziran ayında ilk ürünümüzü devreye alıp aracın trafiğe açılabilmesi için gerekli testler ve belgelendirme çalışmaları tamamlanmıştır. Takiben farklı araç marka ve modellerle ürün gamımızı genişletmeye devam etmekteyiz.  Almanya'daki pazarlama ve yedek parça depomuz ile satış sonrası desteğimizin güvenilirliği en üst seviyededir.

Güncel Avrupa regülasyonlarına uygun, orjinal araç garantisini bozmayacak şekilde OEM kalitesi ve mantığını benimseyerek tasarım ve imalat yapmak temel hedefimizdir.

Orijinal 3D araç dataları üzerinden, son teknoloji 3d tasarım programları ile (Siemens NX11 ve Catia) yapmış olduğumuz tasarımlar, bilgisayar kontrollü tezgahlar vasıtasıyla hayata geçirilerek mümkün olan en az hata ile kalıp ve parçalar imal edilmektedir.

2021 yılı Haziran ayında ilk ürünümüzü devreye alıp aracın trafiğe açılabilmesi için gerekli testler ve belgelendirme çalışmaları tamamlanmıştır. Takiben farklı araç marka ve modellerle ürün gamımızı genişletmeye devam etmekteyiz.  Almanya'daki pazarlama ve yedek parça depomuz ile satış sonrası desteğimizin güvenilirliği en üst seviyededir.